fbpx

חברת לב אנד פרץ בנייה ויזמות בע"מ הינה חברת בוטיק הפועלת בשנים האחרונות בתחום הבנייה והיזמות בצפון הארץ. החברה החלה את דרכה כחברת שיפוצים וביצעה עשרות פרויקטים של שיפוץ מקיף בבתי מגורים והקמת עסקים משלב השלד ועד לגימור הסופי.

הידע, המקצועיות והניסיון העשיר אשר צברה החברה במסגרת שנות פעילותה הפכה אותה לאחת המבוקשות בעיקר בנישה של שיפוץ דירות יוקרה. יכולותיה של החברה בעבודות שיפוץ מן מהסד ועד לטפחות, מהשלד ועד למסירת המפתח בצורה המקצועית ביותר לצד עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ושמירה על התקציב מובילים יותר ויותר לקוחות לבחור בה, בשעה שהם מבקשים לבצע שיפוץ מקיף וכללי בדירה שלהם.

שיפוץ דירות יוקרה דורש עבודה עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר לצד עבודה צמודה מול אדריכלים ו/או מעצבים, מתוך שאיפה לייצר עבורכם את סביבת המגורים היוקרתית שאותה אתם מבקשים ליצור במרחב הפרטי והמשפחתי שלכם. לב את פרץ בנייה ויזמות מעסיקה את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר ושומרת על סטנדרטים מקצועיים ללא פשרות, כך היא יכולה לספק את רמות הגימור הגבוהות הדרושות עבור שיפוץ דירות יוקרה.

עם העלייה בביקושים הרחיבה החברה את פעילותה וכיום היא מנהלת מספר פרויקטים במקביל ממרכז הארץ צפונה עם כניסה לתחום חידוש ושיפוץ מבני מגורים ומבני תעשייה, כאשר החברה חרטה על דגלה להתמקצע בתחום שיפוץ ושיקום מבנים מתוך רצון להובילו בשנים הקרובות!

לב את פרץ בנייה ויזמות בע"מ מנוהלת מתוך תפיסת עולם חברתית אשר מחייבת אותה לתרום בחזרה לקהילה ולחברה שבמסגרתה היא פועלת. מיום הקמתה החברה מספקת שירותים של שיפוץ ותיקונים לעמותות שונות הפועלות באזור צפון הארץ והיא שואפת להמשיך ולעשות זאת ואף להרחיב את פעילותה, לצד הרחבת פעילותה העסקית.

הערכים המובילים את חברת לב את פרץ יזמות ונדל"ן בע"מ:

מקצועיות

החברה פועלת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר תוך כדי הסתמכות על בעלי מקצוע שעובדים בה לאורך שנות פעילותה ובאמצעות הכלים והיכולות המובילים בענף הבניה והיזמות.

הלקוח במרכז הפעילות העסקית

באסטרטגית הפעילות שלנו הלקוח הוא נקודת המוצא לכל פעילותה של החברה ובהתאם לכך אנו שמים את צרכיו ובקשותיו אל מול עיננו לכל אורך ההתקשרות, מטרתנו לספק את צרכי הלקוח בצורה הגבוהה והמקצועית ביותר.

עבודת צוות

אנו מאמינים בעבודת צוות כבסיס להצלחתו של כל פרויקט שאותו אנו מובילים, בין אם בין בעלי המקצוע מטעמנו ובין אם בשיתוף הפעולה הצמוד שלנו אל מול הלקוחות שבוחרים בנו.

הצלחה אינה נמדדת בשניות או בדקות, היא נמדדת בשנים ארוכות

ריקרדו סמלר

אנחנו רואים בכל לקוח שבוחר בנו להגשים את החלום האישי שלו, בין אם בהקמת העסק שלו, בחידוש חיצוני של בתי מגורים, בשיפוץ כולל ומקיף של ביתו ואף בהקמת ביתו משלב השלד כשותף שלנו לדרך הארוכה. חברת לב את פרץ בנייה ויזמות בע"מ שואפת להוביל את ענף יזמות הבניה הפרטית בצפון הארץ ותפעל למען השגת המטרה תוך כדי שמירת הערכים שהפכו אותנו לשם דבר בענף.

אנו מתחייבים לספק לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר!

מעוניינים לשנות את חזית הבניין שבו אתם גרים, לבנות את העסק שלכם כך שיהפוך לחלון הראווה לפעילות העסקית שלכם או לבנות את בית חלומותיכם? נשמח לראותכם בין לקוחותינו ואנו מתחייבים לספק לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר!

לב את פרץ מעסיקה מספר בעלי מקצוע שונים עם התמחות בתחומים שונים של עבודות שיפוצים ובמידת הצורך מעסיקה קבלני משנה מקצועיים שמספקים שירות עבורנו מזה שנים רבות.

שיפוץ חדר רחצה כולל החל מהחלפה של ריצוף ו/או חיפוי קירות ועד לשיפוץ כולל של החדר, כולל החלפה של האמבטיה ו/או המקלחון, הצנרת, כלים סניטריים, תאורה, עבודות גבס וכל הדרוש עבורכם כדי להגיע לעיצוב חדר רחצה שמותאם בדיוק עבורכם.

עלות של שיפוץ חדר רחצה משתנה בכל פרויקט שיפוצים, כיוון שלכל אחד דרישות שונות, גודל חדר רחצה אחר ורמות גימור משתנות.
יחד עם זאת אנו מבטיחים מחיר משתלם ומציעים ללקוחות שלנו מספר חבילות שיפוץ ברמות מיר והיקפי עבודה שונים כדי שיבחרו את המתאים ביותר עבורם.

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות האינסטלציה שידרשו לכם כולל החלפה של צנרת, הגברה של לחץ מים, התקנה של כלים סניטריים מודרניים, התקנה של מקלחונים ועוד.

אנו מבצעים את כל עבודות הגבס שאתם יכולים לחשוב עליהם: קרניזים דקורטיביים, הנמכת תיקרות, נישות גבס, תיקרות אקוסטיות, קירות גבס ועוד.

אנו מתמחים במתן מענה כולל לשיפוץ של בית, דירה או משרד ולכן בד"כ עבודות בודדות  מבוצעות כחלק מפרויקט שיפוצים גדול יותר. במקרים מסויימים אנו כן נבצע שרת בודד בלבד, כל מקרה לגופו של עניין, ולכן נשמח לבחון את האפשרות עבורכם במידת הצורך.

גלילה למעלה

בחרו את הדרך הכי נוחה ליצירת קשר :

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם