fbpx

סקר שבוצע בשנת 2017 בישראל מצא כי כ 10% מבתי האב בישראל צובעים את הדירה לפחות אחת לשנה, כ 25% צובעים את הדירה אחת לשלוש שנים ו 18% צובעים את הדירה בכל 5 שנים.
צביעת הדירה היא אחת מהעבודות הבודדות בתחום שיפור נראות הדירה שאותה תוכלו לבצע לבד או לבחור בקבלן ביצוע שיצבע את הדירה עבורכם במקצועיות ובמהירות.

אז כיצד תדעו לצבוע את הבית בצורה נכונה או מהם השלבים הנכונים לצביעת הבית? אנחנו בלב את פרץ יזמות ובנייה בע"מ מספקים לכם את כל המידע החשוב שיכול לסייע לכם במידה ותחליטו לבצע את העבודה לבד.

ראשית מהם סוגי הצבעים השונים ולהיכן הם מתאימים?

צבע יסוד

צבע זה הוא למעשה צבע בסיס שמטרתו לקשר בין הצבע הקיים על קירות הבית ובין הצבע החדש שבו בחרתם לצבוע.

צבע לחדר אמבטיות

חדר זה הוא הבעייתי מכל לבחירת הצבע מאחר והוא מכיל לחות גבוהה אשר עלולה להוביל להתקלפות או עובד. אנחנו בלב את פרץ יזמות ממליצים לבחור בצבע אקרילי נושם אשר מתייבש במהירות ומכיל בתוכו חומר כנגד פטריות ועובש.

צבע למשקופים ודלתות

כאן אנו ממליצים לכם לבחור בצבעים סינטתיים, אשר נקראים בשפה העממית צבעי שמן בשל העובדה שבעבר הכילו שמן.

צבע תקרה

בשנים עברו הצבע הנבחר לצביעת התקרה בבתים היה צבע סיד, בו בחרו בעיקר בשל הגוון הלבן שהוא מעניק ומחירו הזול, בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים בצבע אקרילי.

בחרתם את הצבע הנכון והמתאים ביותר לצרכים שלכם? כעת עליכם להכין את הבית לצביעה ואנו בלב את פרץ יזמות ובנייה ממליצים על השלבים הבאים:

שלב ההכנה

בשלב זה למעשה אתם צריכים להסיר כל דבר שתלוי על הקירות בבית ולאחר מכן לדאוג להסרת כל מסמר או בורג שמקובעים בקיר.

שלב החשמל

אנו קוראים לו שלב החשמל מאחר וזה הזמן לעבור על הקירות שאותם אתם מתכוונים לצבוע ולהסיר בזהירות את שקעי הפלסטיק החיצוניים כדי לאפשר צביעה נוחה יותר.

שלב קילוף

בשלב זה עליכם לעבור על הקירות לקלף כל קילוף שאתם רואים ולבצע תיקון של סדקים קיימים באמצעות חומרים ייעודיים לכך.

הכנת החדר לצביעה

רכזו את כל הריהוט במרכז החדר והניחו יריעות ניילון על גבי הרצפה החשופה.

במידה ובחרתם לעשות שימוש באיש מקצוע הוא זה שיעבור על שלבים אלה ויעשה עבודה מקצועית בחשיפת הקירות, הכנה והתמודדות עם כל מפגע, העברת שקעי חשמל לנקודות חדשות במידת הצורך.

תחילת העבודה היא תמיד מצביעת התקרה ומשם יעבור לקטעי הצביעה הדרושים תשומת לב רבה יותר כדוגמת חלון, דלת או פאנל ורק לאחר שסיים עם אזורים אלה יעבור לצבוע את שארית הקיר.

ישנם גורמים שונים שעלולים להשפיע על עלות צביעת הדירה ויובילו בהכרח להתייקרות של הצעת המחיר מצד איש מקצוע ובהם ניתן לכלול צורך בביצוע שפכטל לתיקון הקירות, טיפול ברטיבות או בעובש, סוגים שונים של צבעים וכד'.

מעוניינים בצביעה מקצועית של דירתכם?

פנו עוד היום וקבלו מלב את פרץ יזמות ובנייה הצעת מחיר לעבודה מקצועית ומהירה שתחדש את הבית מן הפאנל ועד התקרה.

לב את פרץ מעסיקה מספר בעלי מקצוע שונים עם התמחות בתחומים שונים של עבודות שיפוצים ובמידת הצורך מעסיקה קבלני משנה מקצועיים שמספקים שירות עבורנו מזה שנים רבות.

שיפוץ חדר רחצה כולל החל מהחלפה של ריצוף ו/או חיפוי קירות ועד לשיפוץ כולל של החדר, כולל החלפה של האמבטיה ו/או המקלחון, הצנרת, כלים סניטריים, תאורה, עבודות גבס וכל הדרוש עבורכם כדי להגיע לעיצוב חדר רחצה שמותאם בדיוק עבורכם.

עלות של שיפוץ חדר רחצה משתנה בכל פרויקט שיפוצים, כיוון שלכל אחד דרישות שונות, גודל חדר רחצה אחר ורמות גימור משתנות.
יחד עם זאת אנו מבטיחים מחיר משתלם ומציעים ללקוחות שלנו מספר חבילות שיפוץ ברמות מיר והיקפי עבודה שונים כדי שיבחרו את המתאים ביותר עבורם.

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות האינסטלציה שידרשו לכם כולל החלפה של צנרת, הגברה של לחץ מים, התקנה של כלים סניטריים מודרניים, התקנה של מקלחונים ועוד.

אנו מבצעים את כל עבודות הגבס שאתם יכולים לחשוב עליהם: קרניזים דקורטיביים, הנמכת תיקרות, נישות גבס, תיקרות אקוסטיות, קירות גבס ועוד.

אנו מתמחים במתן מענה כולל לשיפוץ של בית, דירה או משרד ולכן בד"כ עבודות בודדות  מבוצעות כחלק מפרויקט שיפוצים גדול יותר. במקרים מסויימים אנו כן נבצע שרת בודד בלבד, כל מקרה לגופו של עניין, ולכן נשמח לבחון את האפשרות עבורכם במידת הצורך.

כתבות אחרונות בבלוג שלנו

גלילה למעלה

בחרו את הדרך הכי נוחה ליצירת קשר :

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם