fbpx

שיפוץ בית העסק

חידוש מבנים

יזמות נדל"ן

שיפוץ כללי

התחרות העסקית הופכת לתובענית יותר ויותר, בעלי עסקים מחפשים כל העת את הדרכים האפשריות ליצירת בידול מול המתחרים. בנוסף לכך לקוחות כיום מצפים מבעלי עסקים להתחדש, להתרענן ולייצר עבורם חוויית קניה ושהות בבית העסק.

אחת מהדרכים ליצירת אותה חוויה היא באמצעות שיפוץ העסק והתאמתו לצרכים העסקיים מחד ולמראה חדשני מאידך, לב את פרץ יזמות ובנייה בע"מ היא חברה מקצועית לשיפוץ עסקים עם ניסיון מוכח של שיפוץ והתאמת המבנה לצרכים שמוכתבים לפניה.

מהן הסיבות לשיפוץ עסק?

חדשנות ומיתוג

בעלי עסקים ותיקים יכולים באמצעות שיפוץ בית העסק להקנות למקום מראה חדשני, לשדרג את התשתיות הקיימות וחשוב מכך באמצעות השיפוץ לייצר מיתוג חדש ומרענן לעסק.

הגדלת העסק

העסק כבר אינו מסוגל לספק את הצרכים העסקיים שלכם, ייתכן וזה הזמן לבצע בו הרחבות שישדרגו ויתאימו אותו.

התאמת עסק מיד שניה

רכשתם או השכרתם עסק קיים? זה הזמן לשפץ ולהתאימו של העסק שאותו אתם עתידים לנהל.

נראות ועיצוב

בעולם שבו כולם דומים אתם צריכים להראות שונים, שיפוץ ושדרוג הנראות הוויזואלית של העסק שלכם יכולה לסייע לשם משיכת לקוחות פוטנציאלים חדשים.

שאלה נוספת שאנו בלב את פרץ יזמות נשאלים לא אחת על ידי בעלי עסקים היא האם יש תקופה מתאימה יותר לשיפוץ של העסק? לא בטוח שיש תשובה נכונה יותר מאשר לשפץ את העסק בתקופה שבה אתם חושבים שנכון יותר.

יש כאלה שממליצים לנסות ולתכנן את השיפוץ דווקא בתקופת החגים בה ישנם ימי חופשה רבים, אולם בתקופת החגים מצד שני ישנה במרבית המקרים דווקא עלייה במכירות. אחרים ממליצים לבצע את השיפוץ בתקופת החורף, מאחר ובתקופה זו ישנם פחות לקוחות פוטנציאלים שמטיילים ברחובות.

אנו מאמינים ששיפוץ צריך להתקיים בתקופה שבה בעל העסק חושב שנכון לשפץ, רק אתם אלה שיודעים מתי נכון עסקית לשפץ את בית העסק על מנת לצמצם ולמזער את הפגיעה הכלכלית בתקופת השיפוץ.

 

מעוניינים לשפץ את העסק?

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר המותאמת לצרכים שלכם

לב את פרץ מעסיקה מספר בעלי מקצוע שונים עם התמחות בתחומים שונים של עבודות שיפוצים ובמידת הצורך מעסיקה קבלני משנה מקצועיים שמספקים שירות עבורנו מזה שנים רבות.

שיפוץ חדר רחצה כולל החל מהחלפה של ריצוף ו/או חיפוי קירות ועד לשיפוץ כולל של החדר, כולל החלפה של האמבטיה ו/או המקלחון, הצנרת, כלים סניטריים, תאורה, עבודות גבס וכל הדרוש עבורכם כדי להגיע לעיצוב חדר רחצה שמותאם בדיוק עבורכם.

עלות של שיפוץ חדר רחצה משתנה בכל פרויקט שיפוצים, כיוון שלכל אחד דרישות שונות, גודל חדר רחצה אחר ורמות גימור משתנות.
יחד עם זאת אנו מבטיחים מחיר משתלם ומציעים ללקוחות שלנו מספר חבילות שיפוץ ברמות מיר והיקפי עבודה שונים כדי שיבחרו את המתאים ביותר עבורם.

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות האינסטלציה שידרשו לכם כולל החלפה של צנרת, הגברה של לחץ מים, התקנה של כלים סניטריים מודרניים, התקנה של מקלחונים ועוד.

אנו מבצעים את כל עבודות הגבס שאתם יכולים לחשוב עליהם: קרניזים דקורטיביים, הנמכת תיקרות, נישות גבס, תיקרות אקוסטיות, קירות גבס ועוד.

אנו מתמחים במתן מענה כולל לשיפוץ של בית, דירה או משרד ולכן בד"כ עבודות בודדות  מבוצעות כחלק מפרויקט שיפוצים גדול יותר. במקרים מסויימים אנו כן נבצע שרת בודד בלבד, כל מקרה לגופו של עניין, ולכן נשמח לבחון את האפשרות עבורכם במידת הצורך.

כתבות אחרונות בבלוג שלנו

גלילה למעלה

בחרו את הדרך הכי נוחה ליצירת קשר :

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם